Satın Alma Koşulları

SAYIN ZİYARETÇİ, LÜTFEN SATIN ALMA KOŞULLARINI DİKKATLİCE OKUYUNUZ!
Eglencelicoraplar.com, ürünlerini Türkiye'nin her yerine ulaştırabilen e-ticaret sitesidir.
Sizlere sunduğumuz binlerce ürünü online olarak satın alabilirsiniz.
Bunun için satın alma koşullarını okuyup onaylamanız gerekmektedir. 
Satın Alma Koşulları (Özet)
Yayınlanan görseller, gerçek ürünü yüzde yüz yansıtmayabilir renklerde ve görsellerde %5 %10 sapma olabilir.!
Satış sistemimiz yüksek güvenlik donanımıyla korunmaktadır; kullanıcılarımızın bilgisayarlarının da güvenli olması kendi sorumluluğundadır.
Seçtiğiniz ürünün çeşit, ölçü ve diğer fiziksel özelliklerini doğru seçmeyi unutmayın.
EFT veya havale yaparsanız, işlem dekontunu "info@eglencelimaske.com" e-posta adresine bildiriniz.
Stoklarda kalan 1 adet ürünü sizinle aynı anda satın alan bir kullanıcı olabilir.
Bu durumda fiziksel avantajı olan kullanıcı ürünü satın almıştır ve kullanıcılarımız eglencelimaske.com'u sorumlu tutamazlar!
Satın Alma Koşulları (Lütfen Dikkatlice Okuyun!)
Elektronik ortamda sunulan ürün görselleri iki boyutlu olarak yayınlanmıştır. Sizler için özenle düzenlenen bu görseller, mümkün olduğunca gerçek ürünü yansıtmaktadır. Buna rağmen gerçek ürünle yüzde yüz benzerlik olacağı hiç bir platformda söylenemez. Ziyaretçi bu konuyu iyice anlamıştır.
Online satış sistemimiz yüksek güvenlik donanımıyla korunmaktadır. Buna karşın kullanıcıların, bilgisayarlarının temiz ve zararsız olması sorumluluğu kullanıcıya aittir. Kullanıcı, kişisel bilgisayarının güvenli olduğundan emin olmalıdır ve bu konuda sorumludur.
 
Kullanıcı, sipariş esnasında ürünün tüm özelliklerini doğru seçeneklerle belirtmelidir. Yanlış verilen ürün bilgilerinin kargo ödemeleri kullanıcıya aittir.
Beğendiğiniz ürünün bedelini EFT veya havale yoluyla ödemeyi tercih ederseniz, yaptığınız ödemenin dekontunu "info@eglencelicoraplar.com" e-posta adresine göndermeniz gerekmektedir. Bu bildiriminize istinaden banka hesapları kontrol edilecek ve ürününüz derhal kargoya verilecektir. Bu bildirimi yapmamanız halinde siparişinizin gecikmesi durumunu kabul etmiş bulunmaktasınız.
 
Sipariş verdiğiniz ürünleri almaktan vazgeçmeniz durumunda; size sevk edilmek üzere kargo firmasına verilmişse, tarafımızca ödenen ve kargo firmasına ait olan hizmet bedelinin sizlerden alınacağını kabul etmiş bulunmaktasınız.
 
​"Teslim Alınmayan Kargo" Ürünler veya ürünleriniz MNG kargoya ile teslim edilir.Kullanıcı panelinizden kargo takip durumu yapabilirsiniz,teslim alınmayan kargorda tüm sorumluluk alıcıya aittir.
İade gelen kargolarda tekrar sevkiyat gerçekleşirse kargo ALICI ödemeli yollanır.
 
Sipariş verdiğiniz ürünleri almaktan vazgeçmeniz durumunda; eğer taksitli alışveriş yaptıysanız, ürün bedelinin geri ödemesi taksit seçeneğinize bağlı olarak yapılacaktır. Bu durum bankaların( iyzico ) çalışma sistemleriyle ilgildir.
 
 Eş zamanlı yapılan alışverişlerde, bağlantı hızınıza ya da diğer bazı fiziksel şartlara bağlı olarak siparişiniz tamamlanamayabilir. Örneğin stoklarımızda 1 adet olarak bulunan bir ürünü, sizinle aynı anda satın olan bir kullanıcı olabilir. Bu durumda alışverişiniz tamamlanamamışsa, diğer kullanıcı sizden önce alışveriş yapmış sayılır. Kullanıcı bu durumu anlamış ve kabul etmiştir.
Her türlü soru öneri görüş ve istekler için bize ulaşabilirsiniz.​