Hakkımızda


Eğlenceli Maske güncel tasarım ve trendlerden oluşan baskılı maske ve baskılı ürünler konusunda uzman kadrosu ile 2011 yılından beri sizlere hizmet veren online satış mağazalarından biridir.
Ürünlerimiz Ülkemiz sınırlarında kendi bünyemiz altında üretilmektedir.
Uzman kadromuz ve geniş makina parkurumuz sayesinde siparişleriniz aynı gün kargoya vermeye gayret göstermekteyiz.
Kalite ve hijyenik garantisi  ile satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında eğlenceli maske'nin özel bir birimiyle,paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.
En iyi müşteri deneyimi en iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan eglencelimaske.com,
7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.
eglencelimaske.com'dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca geri gönderebilirsiniz.
Güvenli alışveriş eglencelimaske.com'da, veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. 
eglencelimaske.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Ticari Ünvan :

Bu Da Kaçar Mı Tanırım ve Tasarım Ürünleri
Atatürk Mahallesi İkitelli Caddesi No 47/1
Küçükçekmece/ İstanbul

Toptan satış hakkında detaylı bilgi almak için :

E-posta :  info@eglencelimaske.com - oktay@eglencelimaske.com
Tel :          0212 472 10 36  – 0542 543 34 15